Restbet Hesap Bilgilerini Harici Paylaşmaz

Restbet bahis sitesi üyelerine siteye giriş esnasında yayınladığı önemli bir duyuru ile dikkat diyor. Restbet para yatırma bilgilerini harici olarak paylaşmamaktadır.

Restbet Harici Bilgi

Restbet Görünümlü Sahte Sitelere Kanmayın

Restbet sahte site uyarısı konusunu bundan yaklaşık 1 yıl önce paylaşmış konuyla ilgili gerekli uyarıları yayınlamıştık. Ancak halen yaşanan sıkıntıların önüne geçilememesi, üyelerin bu konuda dikkatli olmaması sorun yaratıyor.

Sahte sitelere girme başlığı ile yayınlanan mesaj içerisinde canlı destek, whatsapp veya e-mail üzerinden banka hesap bilgisi, papara gibi para yatırma konusunda Restbet hesap ayrıntılarının paylaşılmadığı önemle vurgulanıyor. Birçok kişinin cep telefonu numarasına gönderilen mesajlarda, Restbet profil fotoğrafı ile para yatırmak için papara hesap numaraları bilgisi paylaşıldığı saptandı.

Restbet sitesi hiçbir zaman üyeleri ile bu şekilde bir hesap bilgisi iletmez. Para yatırma işlemlerini sadece üyeliğinize giriş yaptıktan sonra para yatırma sayfasından yöntem seçerek otomatik şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir